Dbajmy o groby Galeria zdjęć Współpraca

O FIRMIE

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.”
- pisała Wisława Szymborska


„A więc pamiętajmy o tych co odeszli, inaczej naprawdę będą martwi.”

Dbajmy o groby proponuje Państwu udzielenie profesjonalnej pomocy w utrzymaniu należytego wyglądu miejsc spoczynku Państwa bliskich na terenie miasta Kraśnika i okolic - województwo lubelskie.

Nasze usługi kierujemy do osób mieszkających w innych rejonach Polski lub poza granicami kraju, dla wszystkich żyjących w pośpiechu dnia codziennego, którzy z różnych przyczyn nie mogą osobiście sprawować opieki nad grobami bliskich i nie godzą się jednocześnie, aby groby ważnych dla nas osób były pozostawione bez należytej opieki – zaniedbane i zapomniane. Dzięki współpracy z naszą firmą groby Państwa bliskich pozostaną zawsze czyste i zadbane, a świeże kwiaty i palące znicze będą świadectwem Państwa pamięci o zmarłych. Poprzez wieniec, wiązankę czy stroik złożone na mogile, pomożemy Państwu – uczynić „umarłych wieczność.”

W naszej pracy kierujemy się zasadą rzetelności i dokładności wykonywanych usług, a także poszanowaniem miejsca pochówku zmarłych. Zamówienia realizujemy z zachowaniem ustalonych terminów, w największej dyskrecji i z uwzględnieniem indywidualnych zleceń i oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że dzięki profesjonalnej opiece nad grobami, doświadczeniu w układaniu kompozycji kwiatowych będziemy w stanie wesprzeć Państwa w oddaniu hołdu wobec Bliskich zmarłych. Jak pisał ksiądz poeta Jan Twardowski „kiedy myślimy z wdzięcznością o zmarłych , dziękujemy Bogu, że przez tych co odeszli, tyle nieraz otrzymaliśmy dobrego”.

Państwa zadowolenie z wykonywanych przez nas usług będzie dla nas najlepszą rekomendacją i szansą na wieloletnią współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Dbajmy o groby